Wiadomości


Sportowa Jedynka

Jedynka daje uczniom okazję do rozwijania się w różnych dziedzinach, między innymi przez uczestnictwo w zajęciach sportowych. SKS z siatkówki odbywa się w naszej szkole  co tydzień i cieszy się dużą frekwencją uczniów na zajęciach. Na treningi uczęszczają głównie osoby z internatu, ponieważ mają zaledwie parę kroków do przejścia. Uczniowie chcą jak najlepiej zagospodarować swój wolny czas i odpocząć trochę od nauki, a sport to przecież najlepszy sposób. 🙂Młodzież prezentuje bardzo wysoki poziom gry, nad którym na każdych zajęciach sumiennie pracuje prof. Katarzyna Pasiut. SKS odbywa się w sali gimnastycznej, zapewniającej bardzo dobre  warunki do trenowania tej dyscypliny sportu. 

 

 Pamiętacie Wasze studniówki, które odbywały się właśnie w tej sali?

Udostępnij:    


Trwają zapisy na Bal Absolwenta I LO. Nie zwlekaj!


  O nas

Towarzystwo Absolwentów i Przyjaciół I Gimnazjum i Liceum im. Jana Długosza w Nowym Sączu jest grupą absolwentów i sympatyków I LO w Nowym Sączu.

  Ostatnio dodane zdjęcia
Ślubowanie klas pierwszych - Święto Szkoły 3 listopada 2017 Ślubowanie klas pierwszych - Święto Szkoły 3 listopada 2017 Ślubowanie klas pierwszych - Święto Szkoły 3 listopada 2017 Ślubowanie klas pierwszych - Święto Szkoły 3 listopada 2017 Ślubowanie klas pierwszych - Święto Szkoły 3 listopada 2017 Ślubowanie klas pierwszych - Święto Szkoły 3 listopada 2017 Ślubowanie klas pierwszych - Święto Szkoły 3 listopada 2017
  Kontakt
  Towarzystwo Absolwentów i Przyjaciół I Gimnazjum i Liceum im. Jana Długosza w Nowym Sączu

ul. Jana Długosza 5,
33-320 Nowy Sącz.

Tel : + 48 18 448 40 20
Fax: + 48 18 448 40 22